Ehhez nincs kép: RFLPF1005040F0T
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RFLPF1005040F0T
DigiKey raktári szám
1292-1657-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1292-1657-1-ND - Vágott szalag (CT)
1292-1657-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RFLPF1005040F0T
Leírás
RF FILTER LOW PASS 1695-2180MHZ
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Frekvencia Aluláteresztő RF szűrő (rádiófrekvencia) Sávszélesség 0,6dB
Kategória
Szűrő típusa
Aluláteresztő
Gyártó
Walsin Technology Corporation
Beiktatási veszteség
0,6dB
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság
0,020" (0,50mm)