RF15N300G500CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: RF15N300G500CT
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RF15N300G500CT
DigiKey raktári szám
1292-RF15N300G500CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RF15N300G500CT
Leírás
CAP CER 30PF 50V C0G/NP0 0402
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 pF ±2% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Nagy Q, alacsony veszteségű, ultraalacsony ESR
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±2%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)