HH18N271G101CT
DigiKey raktári szám
1292-HH18N271G101CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
HH18N271G101CT
Leírás
CAP CER 270PF 100V C0G/NP0 0603
Részletes leírás
270 pF ±2% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Nagy Q, alacsony veszteségű
Tűrés
±2%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)