HH18N1R5B500CT
DigiKey raktári szám
1292-HH18N1R5B500CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
HH18N1R5B500CT
Leírás
CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 pF ±0,1pF 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Nagy Q, alacsony veszteségű, ultraalacsony ESR
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±0,1pF
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)