HH18N151F101CT
DigiKey raktári szám
1292-HH18N151F101CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
HH18N151F101CT
Leírás
CAP CER 150PF 100V C0G/NP0 0603
Vevői azonosító
Részletes leírás
150 pF ±1% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Nagy Q, alacsony veszteségű
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±1%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)