HH15N8R2B250CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: HH15N8R2B250CT
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
HH15N8R2B250CT
DigiKey raktári szám
1292-HH15N8R2B250CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
HH15N8R2B250CT
Leírás
CAP CER 8.2PF 25V C0G/NP0 0402
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8.2 pF ±0,1pF 25V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Nagy Q, alacsony veszteségű, ultraalacsony ESR
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±0,1pF
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)