1210B476K100CT nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 7 752
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Samsung Electro-Mechanics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
47 µF ±10% 10V Kerámia kondenzátor X7R 1210 (3225 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
1210B476K100CT
DigiKey raktári szám
1292-1210B476K100CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1292-1210B476K100CT-ND - Vágott szalag (CT)
1292-1210B476K100CTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1210B476K100CT
Leírás
CAP CER 47UF 10V X7R 1210
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
1210B476K100CT modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,110" (2,80mm)