1206N222F500CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 10 315
Adatlap
Cal-Chip Electronics, Inc.
Raktáron: 3 745
Adatlap
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
2200 pF ±1% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
1206N222F500CT
DigiKey raktári szám
1292-1206N222F500CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1206N222F500CT
Leírás
CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 1206
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
1206N222F500CT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tűrés
±1%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)