1206N152G201CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
1500 pF ±2% 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
1206N152G201CT
DigiKey raktári szám
1292-1206N152G201CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1206N152G201CT
Leírás
CAP CER 1500PF 200V C0G/NP0 1206
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
1206N152G201CT modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Tűrés
±2%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,053" (1,35mm)