1206B473K251CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Walsin Technology Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
TDK
Raktáron: 15 115
Adatlap
TDK
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Chemi-Con
Chemi-Con
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
0.047 µF ±10% 250V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
1206B473K251CT
DigiKey raktári szám
1292-1206B473K251CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1206B473K251CT
Leírás
CAP CER 0.047UF 250V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
1206B473K251CT modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,071" (1,80mm)