1206B222M201CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
2200 pF ±20% 200V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
1206B222M201CT
DigiKey raktári szám
1292-1206B222M201CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1206B222M201CT
Leírás
CAP CER 2200PF 200V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
1206B222M201CT modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)