0805N272G500CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Knowles Syfer
Raktáron: 0
Adatlap
Knowles Syfer
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
2700 pF ±2% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0805N272G500CT
DigiKey raktári szám
1292-0805N272G500CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0805N272G500CT
Leírás
CAP CER 2700PF 50V C0G/NP0 0805
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±2%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,053" (1,35mm)