0805B471J201CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
470 pF ±5% 200V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0805B471J201CT
DigiKey raktári szám
1292-0805B471J201CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0805B471J201CT
Leírás
CAP CER 470PF 200V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
0805B471J201CT modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±5%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)