0805B103M101CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Walsin Technology Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 3 786
Adatlap
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
10000 pF ±20% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0805B103M101CT
DigiKey raktári szám
1292-0805B103M101CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0805B103M101CT
Leírás
CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0805B103M101CT modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)