0603N471F500CT
DigiKey raktári szám
1292-0603N471F500CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1292-0603N471F500CT-ND - Vágott szalag (CT)
1292-0603N471F500CTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603N471F500CT
Leírás
CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0603
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 pF ±1% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
0603N471F500CT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tűrés
±1%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)