0603B682K101CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Walsin Technology Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
Walsin Technology Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
Würth Elektronik
YAGEO
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
6800 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0603B682K101CT
DigiKey raktári szám
1292-0603B682K101CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603B682K101CT
Leírás
CAP CER 6800PF 100V X7R 0603
Részletes leírás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)