0603B333K160CT
DigiKey raktári szám
1292-1430-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1292-1430-1-ND - Vágott szalag (CT)
1292-1430-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603B333K160CT
Leírás
CAP CER 0.033UF 16V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.033 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0603B333K160CT modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)