0402X224M250CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TDK
Raktáron: 62 726
Adatlap
Murata Electronics
Raktáron: 4 051
Adatlap
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Raktáron: 25
0.22 µF ±20% 25V Kerámia kondenzátor X5R 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0402X224M250CT
DigiKey raktári szám
1292-0402X224M250CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0402X224M250CT
Leírás
CAP CER 0.22UF 25V X5R 0402
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0402X224M250CT modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)