0402N331J500CT
DigiKey raktári szám
1292-1308-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1292-1308-1-ND - Vágott szalag (CT)
1292-1308-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0402N331J500CT
Leírás
CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0402
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0402N331J500CT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±5%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)