0402N330K101CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
33 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0402N330K101CT
DigiKey raktári szám
1292-0402N330K101CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0402N330K101CT
Leírás
CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0402
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±10%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)