0402N270F500CT | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 0402N270F500CT |
Leírás | CAP CER 27PF 50V C0G/NP0 0402 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 27 pF ±1% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 0402N270F500CT modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás |
Alkatrész státusza Új tervekhez nem ajánlott | Rögzítés módja |
Kapacitás | Tokozás 0402 (1005 metrikus) |
Tűrés ±1% | Méretek 0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm) |
Névleges feszültség | Vastagság (max.) 0,022" (0,55mm) |