0402N270F500CT
DigiKey raktári szám
1292-1289-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1292-1289-1-ND - Vágott szalag (CT)
1292-1289-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0402N270F500CT
Leírás
CAP CER 27PF 50V C0G/NP0 0402
Vevői azonosító
Részletes leírás
27 pF ±1% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
0402N270F500CT modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±1%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)