0402N270F100CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Vitramon
27 pF ±1% 10V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0402N270F100CT
DigiKey raktári szám
1292-0402N270F100CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0402N270F100CT
Leírás
CAP CER 27PF 10V C0G/NP0 0402
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0402N270F100CT modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±1%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)