657-15ABPEN
DigiKey raktári szám
345-1223-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
657-15ABPEN
Leírás
HEATSINK TO-220 W/PINS BLK 1.5"
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
hűtőborda TO-218, TO-220, TO-247 alumínium 6,0W / 38°C Kártyaszint, függőleges
Kategória
Hossz
1,000" (25,40mm)
Gyrt.
Szélesség
1,650" (41,91mm)
Sorozat
Borda magassága
1,500" (38,10mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Hőleadási teljesítmény / munkahőmérséklet
6,0W / 38°C
Alkatrész státusza
Aktív
Termikus ellenállás (aktív légáramlással)
3,30°C/W / 200LFM