36903205S | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 36903205S |
Leírás | RF COVER 0.787" SNAP FIT |
Gyártói standard átfutási idő | 11 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | RF árnyékoló Fedél 0,787" (20,00mm) X 0,787" (20,00mm) Szellőzőnyílás nélküli Bepattanó illesztés |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 36903205S modellek |
Kategória | Magasság (összesen) 0,126" (3,20mm) |
Gyártó Würth Elektronik | Hossz (összesen) 0,787" (20,00mm) |
Sorozat | Szélesség (összesen) 0,787" (20,00mm) |