155124M173200
DigiKey raktári szám
732-11414-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
732-11414-1-ND - Vágott szalag (CT)
732-11414-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
155124M173200
Leírás
LED RGB CLEAR 1204 SMD R/A
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros, zöld, Kék (RGB) 622nm piros, 523nm zöld, 465nm kék LED jelzőlámpa - diszkrét 2V piros, 2,8V zöld, 3V kék 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
155124M173200 modellek
Kategória
Lencse mérete
2,00mm x 1,00mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V piros, 2,8V zöld, 3V kék
Sorozat
Üzemi áram
20mA piros, 20mA zöld, 20mA kék
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
120°, 100°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
Közös anódos
Csúcs hullámhossz
632nm piros, 515nm zöld, 460nm kék
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
3,20mm H. x 1,50mm Sz.
Lencse formája
Téglalap kupolás felső résszel
Max. magasság
1,00mm