155060AS73200
DigiKey raktári szám
732-155060AS73200TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
732-155060AS73200CT-ND - Vágott szalag (CT)
732-155060AS73200DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
155060AS73200
Leírás
LED AMBER CLEAR CHIP SMD R/A
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
borostyánsárga 605nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 2-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
155060AS73200 modellek
Kategória
Lencse mérete
1,10mm x 0,60mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Sorozat
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
120°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
Független
Csúcs hullámhossz
609nm
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
2-SMD, kivezetés nélküli
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
1,60mm H. x 1,00mm Sz.
Lencse formája
Téglalap kupolás felső résszel
Max. magasság
0,85mm