150505YS73300
DigiKey raktári szám
732-150505YS73300TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
732-150505YS73300CT-ND - Vágott szalag (CT)
732-150505YS73300DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
150505YS73300
Leírás
LED YELLOW CLEAR 5050 SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
sárga 590nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 2020 (5050 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
150505YS73300 modellek
Kategória
Lencse mérete
4,00mm átmérő
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Sorozat
Üzemi áram
150mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
120°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
Független
Csúcs hullámhossz
592nm
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
2020 (5050 metrikus)
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
5,00mm H. x 5,00mm Sz.
Lencse formája
Kerek lapos felső résszel
Max. magasság
1,65mm