Y50535R00000K0L megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
VPG Foil Resistors
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: Y50535R00000K0L
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Y50535R00000K0L
DigiKey raktári szám
Y50535R00000K0L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Y50535R00000K0L
Leírás
TRIMMER 5 OHM 0.25W PC PIN SIDE
Gyártói standard átfutási idő
46 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5 Ohms 0,25W, 1/4W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer fémfólia 21.0 fordulat Oldalt állítható
Adatlap
EDA / CAD modellek
Y50535R00000K0L modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±20ppm/°C
Gyártó
VPG Foil Resistors
Fordulatok száma
21.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
fémfólia
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
5 Ohms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,250" x 0,175" előlap (6,35mm x 4,45mm)
Tűrés
±10%