Y4062100R000Q0R
DigiKey raktári szám
804-1126-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
804-1126-1-ND - Vágott szalag (CT)
804-1126-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Y4062100R000Q0R
Leírás
RES SMD 100 OHM 0.02% 0.3W 0805
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms ±0,02% 0,3W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) nedvességálló, nem induktív fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
Y4062100R000Q0R modellek
Kategória
Tulajdonságok
nedvességálló, nem induktív
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±2,5ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 225°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,080" H. x 0,050" Sz. (2,03mm x 1,27mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,025" (0,64mm)