Y17461K42000F0R
DigiKey raktári szám
Y17461K42000F0R-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
Y17461K42000F0R
Leírás
RES SMD 1.42K OHM 1% 0.6W J LEAD
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.42 kOhms ±1% 0,6W SMD ellenállás 3017J-kivezetés nedvességálló, nem induktív, impulzustűrő fémfólia
EDA / CAD modellek
Y17461K42000F0R modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±0,2ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Méretek
0,287" H. x 0,170" Sz. (7,29mm x 4,32mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)