Y174610K0000A9R megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
VPG Foil Resistors
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
VPG Foil Resistors
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 25
Ehhez nincs kép: Y174610K0000A9R
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Y174610K0000A9R
DigiKey raktári szám
Y174610K0000A9R-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
Y174610K0000A9R
Leírás
RES SMD 10KOHM 0.05% 0.6W J LEAD
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±0,05% 0,6W SMD ellenállás 3017J-kivezetés nedvességálló, nem induktív, impulzustűrő fémfólia
EDA / CAD modellek
Y174610K0000A9R modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±0,2ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Méretek
0,287" H. x 0,170" Sz. (7,29mm x 4,32mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)