Y1746100R000B0R megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
VPG Foil Resistors
Raktáron: 0
Adatlap
100 Ohms ±0,1% 0,6W SMD ellenállás 3017J-kivezetés nedvességálló, nem induktív, impulzustűrő fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Y1746100R000B0R
DigiKey raktári szám
Y1746100R000B0R-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
Y1746100R000B0R
Leírás
RES SMD 100 OHM 0.1% 0.6W J LEAD
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
Y1746100R000B0R modellek
Kategória
Tulajdonságok
nedvességálló, nem induktív, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±0,2ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
3017J-kivezetés
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,287" H. x 0,170" Sz. (7,29mm x 4,32mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)