Y1745400R000F9R
DigiKey raktári szám
Y1745400R000F9R-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
Y1745400R000F9R
Leírás
RES SMD 400 OHM 1% 1/4W J LEAD
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
400 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 2512J-kivezetés nedvességálló, nem induktív, impulzustűrő fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
Y1745400R000F9R modellek
Kategória
Tulajdonságok
nedvességálló, nem induktív, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±0,2ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
2512J-kivezetés
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,236" H. x 0,126" Sz. (5,99mm x 3,20mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,110" (2,79mm)