Y174510R0000A9L
DigiKey raktári szám
Y174510R0000A9L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Y174510R0000A9L
Leírás
RES SMD 10 OHM 0.05% 1/4W J LEAD
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Ohms ±0,05% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 2512J-kivezetés nedvességálló, nem induktív, impulzustűrő fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
Y174510R0000A9L modellek
Kategória
Tulajdonságok
nedvességálló, nem induktív, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±0,2ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
2512J-kivezetés
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,236" H. x 0,126" Sz. (5,99mm x 3,20mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,110" (2,79mm)