Y145320K0000V9L
DigiKey raktári szám
Y1453-20KA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Y145320K0000V9L
Leírás
RES 20K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Részletes leírás
20 kOhms ±0,005% 0,6W Furatszerelt ellenállás Radiális nedvességálló, nem induktív fémfólia
EDA / CAD modellek
Y145320K0000V9L modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±0,2ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,300" H. x 0,105" Sz. (7,62mm x 2,67mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,336" (8,53mm)