Y08501R00000B9R nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
VPG Foil Resistors
Raktáron: 0
Adatlap
1 Ohms ±0,1% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás Széles 2516 (6440 metrikus), 1625 áramérzékelés, nedvességálló, nem induktív fémfólia