Y0078100K000B9L megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
VPG Foil Resistors
Raktáron: 0
Adatlap
VPG Foil Resistors
Raktáron: 0
Adatlap
100 kOhms ±0,1% 0,3W Furatszerelt ellenállás Radiális nedvességálló, nem induktív fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Y0078100K000B9L
DigiKey raktári szám
Y0078100K000B9L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Y0078100K000B9L
Leírás
RES 100K OHM .3W .1% RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
Y0078100K000B9L modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
nedvességálló, nem induktív
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
0,0ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Méretek
0,415" H. x 0,162" Sz. (10,54mm x 4,11mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,450" (11,43mm)