Y005620K0000J0L megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
VPG Foil Resistors
Raktáron: 0
Adatlap
20 kOhms 0,75W, 3/4W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer fémfólia 26.0 fordulat Oldalt állítható
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Y005620K0000J0L
DigiKey raktári szám
Y005620K0000J0L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Y005620K0000J0L
Leírás
TRIMMER 20KOHM 0.75W PC PIN SIDE
Gyártói standard átfutási idő
46 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±15ppm/°C
Gyártó
VPG Foil Resistors
Fordulatok száma
26.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
fémfólia
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
20 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,75W, 3/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,270" x 0,190" előlap (6,86mm x 4,83mm)
Tűrés
±5%