Ehhez nincs kép: Y0011390K000F0L
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Y0011390K000F0L
DigiKey raktári szám
Y0011390K000F0L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Y0011390K000F0L
Leírás
RES 390K OHM 0.6W 1% RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
390 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás Radiális nedvességálló, nem induktív fémfólia
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
nedvességálló, nem induktív
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±2ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Méretek
0,575" H. x 0,160" Sz. (14,61mm x 4,06mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,49mm)