VAOL-10GWY4
DigiKey raktári szám
VAOL-10GWY4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VAOL-10GWY4
Leírás
LED WHITE CLEAR T/H
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér LED jelzőlámpa - diszkrét 3,5V Radiális
Kategória
Lencse formája
Kerek kupolás felső résszel
Gyrt.
Lencse mérete
10,00mm átmérő
Csomagolás
Ömlesztve
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
3,5V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi áram
20mA
Szín
Fényszög
30°
Konfiguráció
standard
Rögzítés módja
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
Radiális
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Max. magasság
13,25mm