PT-TH24-0530-RK
DigiKey raktári szám
28-PT-TH24-0530-RK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PT-TH24-0530-RK
Leírás
PIEZO TRANSDUCER TH 24MM 5V 3.0K
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Jelátalakító, Külső meghajtású Piezo 5 V 5mA 3kHz 90dB / 5V, 10cm Furatszerelt NYÁK érintkezők
Kategória
Működés
Egy hangú
Gyártó
Visual Communications Company - VCC
Hangnyomásszint
90dB / 5V, 10cm
Sorozat
Üzemi áram
5mA
Csomagolás
Doboz
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 90°C
Meghajtó áramkör
Jelátalakító, Külső meghajtású
Minősítések
orvosi
Bemenet típusa
Egypolaritású jel
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges feszültség
5 V
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Feszültségtartomány
30V
Méretek
0,945" átmérő (24,00mm)
Frekvencia
3kHz
Max. magasság (beültetve)
0,382" (9,70mm)