PT-TH17-0540-RK
DigiKey raktári szám
28-PT-TH17-0540-RK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PT-TH17-0540-RK
Leírás
PIEZO TRANSDUCER TH 17MM 5V 4.0K
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Jelátalakító, Külső meghajtású Piezo 5 V 1,5mA 4kHz 85dB / 5V, 10cm Furatszerelt NYÁK érintkezők
Kategória
Működés
Egy hangú
Gyártó
Visual Communications Company - VCC
Hangnyomásszint
85dB / 5V, 10cm
Sorozat
Üzemi áram
1,5mA
Csomagolás
Doboz
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 100°C
Meghajtó áramkör
Jelátalakító, Külső meghajtású
Minősítések
orvosi
Bemenet típusa
Egypolaritású jel
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges feszültség
5 V
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Feszültségtartomány
25V
Méretek
0,669" átmérő (17,00mm)
Frekvencia
4kHz
Max. magasság (beültetve)
0,303" (7,70mm)