PI-TH12-0541-RK
DigiKey raktári szám
28-PI-TH12-0541-RK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PI-TH12-0541-RK
Leírás
PIEZO IND TH 12MM 5V 4.1KHZ RD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Visszajelző, Belső meghajtású Piezo 5 V 5mA 4,1kHz 80dB / 5V, 10cm Furatszerelt NYÁK érintkezők
Kategória
Működés
Egy hangú
Gyártó
Visual Communications Company - VCC
Hangnyomásszint
80dB / 5V, 10cm
Sorozat
Üzemi áram
5mA
Csomagolás
Doboz
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 100°C
Meghajtó áramkör
Visszajelző, Belső meghajtású
Minősítések
orvosi
Bemenet típusa
DC
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges feszültség
5 V
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Feszültségtartomány
3 ~ 5V
Méretek
0,472" átmérő (12,00mm)
Frekvencia
4,1kHz
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)