CMD17-21VGC/TR8
DigiKey raktári szám
L62405TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
L62405CT-ND - Vágott szalag (CT)
L62405DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMD17-21VGC/TR8
Leírás
LED GREEN CLEAR 0805 SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld LED jelzőlámpa - diszkrét 2,1V 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CMD17-21VGC/TR8 modellek
Kategória
Lencse mérete
1,40mm x 1,25mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,1V
Sorozat
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
140°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Csúcs hullámhossz
570nm
Konfiguráció
standard
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Lencse színe
Színtelen
Gyártói tokozás
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Méretek
2,00mm H. x 1,25mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
1,20mm