5102H3-12V
DigiKey raktári szám
5102H3-12V-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
5102H3-12V
Leírás
LED PNL IND AMBER WIRE LEADS
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED Jelzőlámpa borostyánsárga 12V 15mA Vezetékek - 6" (152,40mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
5102H3-12V modellek
Kategória
Feszültség
12V
Gyártó
Visual Communications Company - VCC
Áram
15mA
Sorozat
Panelkivágás formája
Kerek
Csomagolás
Tasak
Panelkivágás mérete
0,25" (6,35mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Lencse formája
Kerek kupolás felső résszel
Típus
LED
Fényerősség
4mcd
Lámpa színe
borostyánsárga
Csúcs hullámhossz
583nm
Minősítések
DC
Végződtetés módja
Vezetékek - 6" (152,40mm)