SMM02040E9539BB300 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay
Raktáron: 0
Adatlap
95.3 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás MELF, 0204 kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMM02040E9539BB300
DigiKey raktári szám
749-SMM02040E9539BB300TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMM02040E9539BB300
Leírás
SMM0204 15 95R3 0,1% B3
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, impulzustűrő
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±15ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
MELF, 0204
Ellenállás
Gyártói tokozás
Tűrés
Méretek
0,055" átmérő x 0,142" H. (1,40mm x 3,60mm)