SMM02040E3322BB100
DigiKey raktári szám
749-SMM02040E3322BB100TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMM02040E3322BB100
Leírás
SMM0204 15 33K2 0,1% B1
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33.2 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás MELF, 0204 kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vékonyrétegű
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, impulzustűrő
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±15ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
MELF, 0204
Ellenállás
Gyártói tokozás
Tűrés
Méretek
0,055" átmérő x 0,142" H. (1,40mm x 3,60mm)