PTS0805M2B100RP100
DigiKey raktári szám
749-PTS0805M2B100RP100TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
749-PTS0805M2B100RP100CT-ND - Vágott szalag (CT)
749-PTS0805M2B100RP100DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS0805M2B100RP100
Leírás
SENSOR RTD 100OHM 0805
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RTD Platina (Pt) 3850ppm/°C 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTS0805M2B100RP100 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Gyártó
Vishay
Végződtetés
SMD (SMT) érintkezők
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
3850ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Áram
1 mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás 0°C-on
100 Ohms
Típusjelölés
autóipar
Ellenállás tolerancia
±0,6%