MMU01020E1742BB300 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay
Raktáron: 0
Adatlap
17.4 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W SMD ellenállás MELF, 0102 kén ellen védett, autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MMU01020E1742BB300
DigiKey raktári szám
749-MMU01020E1742BB300TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMU01020E1742BB300
Leírás
MMU 0102-15 0.1% BL 17K4
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±15ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
MELF, 0102
Ellenállás
Gyártói tokozás
Tűrés
Méretek
0,043" átmérő x 0,087" H. (1,10mm x 2,20mm)